Yengeç – 27 Mart Haftalık Burç Yorumu

27 Mart haftası burç yorumları... Yengeç burcunu bu hafta neler bekliyor?

Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Eğer iş arıyorsanız önümüzdeki 10 günlük süreci iyi gözlemleyin ve değerlendirin. Sürpriz ve beklenmedik ani iş teklifleri gelebilir. Geçmişte yaptığınız başvurulardan geri dönüşler alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra iş ile ilgili kendiliğinden gelişen bir seyahate de çıkmanız gerekebilir. Bu hafta gökyüzünden Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Merkür/Satürn etkileşimi ile iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda daha rahat bir şekilde organize olabilecek, bir takım kararlar alıp uygulayabilecek, ayağı yere sağlam basan projelerle karşılaşabileceksiniz. Özel hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda mantıklı bir şekilde düşünme ve karar verme zamanına işaret etmektedir. Hem varsa çocuklarla ilişkileri hem de özel hayatınızı düzenleme adına kararlar alıp uygulamaya sokabilirsiniz. Bir diğer olası etki size keyif verecek bir hobiye ya da bunun eğitimine başlayabilirsiniz. Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu süreç içinde hayatınıza yeni insanlar katabilirsiniz. Dostluklardan rahatlıkla fayda görebileceksiniz.

Yine özellikle yalnız olanlar aşkı sosyal çevrenizde bulabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda fikir alışverişleri, birlikte seyahatler öne çıkacak. İletişiminizin artacağı bu dönemde birbirinden keyifli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Fikirlerinizi içinde bulunduğunuz gruplarda önem kazanacaktır. Arkadaşlarınızın adeta Güzin ablası olabilirsiniz. Sürekli sizlere fikir danışabilirler. Bu dönem içinde iş yaşamında kazandığınız gelirleri arttırmaya yönelik planlarda yapılabilir.

Loading...