BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 - Tüm hakları Estetik Yayıncılık A.Ş.’ye aittir.

Genel 10:56 27 Ocak 2014

MEF Üniversitesi sloganını arıyor

Twitter’da #ÜniversiteSeninSloganSenin etiketi ile yazılan öneriler, üniversite kurulu tarafından değerlendirilecek ve ilk üçe girenler iPad kazanacak.

Katılımcı eğitim-öğretim ve yönetim anlayışıyla yükseköğretime yenilikler getiren MEF Üniversitesi, sloganını twitter üzerinden düzenlediği ödüllü slogan yarışması ile belirleyecek.

#ÜniversiteSeninSloganSenin hashtag’i aracılığıyla twitter üzerinden paylaşılan slogan önerileri, seçici bir kurul tarafından değerlendirilecek. Bu değerlendirme sonucunda MEF Üniversitesi’nin vizyon ve misyonuna uygun, aynı zamanda da özgün ilk üç slogan ödüllendirilecek. Yarışma, 1 Mart 2014, Cumartesi gün bitimine kadar devam edecek. Yarışma sonuçları ise 7 Mart 2014, Cuma günü açıklanacak.

“YARIŞMA KATILIMCI ÜNİVERSİTE YAKLAŞIMIMIZI GÖSTERİYOR”

MEF Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Şahin ‘‘Bir üniversiteden beklentiyi özetleyecek aynı zamanda da üniversitemizin vizyon ve misyonu ile örtüşen, en doğru kelimeleri arıyoruz. Bu yarışma katılımcı üniversite yaklaşımımızı gösteriyor. #ÜniversiteSeninSloganSenin yarışması ile Üniversitemizi ifade eden yaratıcı ve özgün sloganımızı bulacağımıza inanıyorum.’’ dedi.

İLK ÜÇ SLOGAN SAHİBİNE İPAD

MEF Üniversitesi Ödüllü Slogan Yarışması sonucunda birinci seçilen sloganın sahibine iPad Air ve Ödül Belgesi, ikinci seçilen slogan sahibine; iPad Mini ve Ödül Belgesi, üçüncü seçilen slogan sahibine ise iPad Touch ve Ödül Belgesi verilecek. Ayrıntılı bilgi için www.universiteseninslogansenin.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Son Dakika Haberleri