Regus Türkiye'de büyüyor - Sözcü Emlak

Regus Türkiye’de büyüyor

Eylül 15, 2015 |

106 ülkede, 850 şehirde yer alan 2 bin 500 merkezinde hazır ofis sistemleri sunan, Türkiye pazarındaki liderliğini 16 yıldır sürdüren Regus, yeni ofisler açarak büyümeye devam ediyor.

Türkiye genelinde 6 şehirde toplam 19 noktada 7/24 hizmet veren Regus, A’dan Z’ye her şeyi ile kullanıma hazır ofisleri ile tüketicilerin bir numaralı tercihi.

Türkiye çapında İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerin yanı sıra gelişen kentlere de odaklanan Regus, iki yeni ofisin açıldığı 2015 yılını Türkiye çapındaki ofis sayısını 23’e çıkararak kapatacak.

Regus’un Türkiye pazarında toplam 6 şehirde 19 noktada hizmet verdiğine dikkat çeken Regus Türkiye Ülke Müdürü Hakan Atalay, Türkiye’de hızlı bir büyüme gösteren Regus’un kısa zamanda 25’in üzerinde merkeze ulaşacağını söyledi.

Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep ve Adana’da da merkezleri bulunan Regus, gelişen yeni büyük şehirlerde yeni ofis yatırımları yapmak üzere pazar analizi çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalar çerçevesinde pazarın potansiyeli, tüketici talepleri ve pazarın dinamiklerini araştıran şirket, yatırım yapmak için uygun gördüğü yeni bölgelerde ofisler açmaya devam edecek.

Regus 16 yıldır Türkiye’de. Bursa, Adana, Ankara, İstanbul, İzmir’den sonra şimdi de 19. Şubesini Gaziantep’te açmak üzere hazırlanıyor. Dünya standarlarında bir iş modelini Türkiye’ye yayıyorlar.

Ve Anadolu’da toplam bu sene sonuna kadar 23 tane yeni merkez açmayı hedefliyorlar. Her yeni ofisi açmadan önce kenti bölgeyi caddeyi binayı bile seçerken iş yaşamının nasıl bir gelişim seyri izlediği hakkında da şehir özelinde araştırmalar yapıyorlar. Türkiye’de iş yaşamının gelişmesi ile birlikte Gaziantep gibi Anadolu kentlerinde nitelikli ofislere olan talep arttığını, bu talebi karşılamak üzere bu şehirlere yatırımlar yaparak iş insanlarına dünya standartlarında uygun fiyatlarla çalışma ortamları sunuyorlar.

YORUMLAR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Sözcü veya sozcu.com.tr sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

Babacan Yapı’dan üç yeni proje

Değerli lokasyonlarda satın aldığı arsalar üzerine en ileri mimari teknikleri kullanarak modern yapılar inşa eden Babacan Yapı, arazi portföyünü genişletiyor.

Physkos Property ile Londra’da yatırım

Physkos Property, doğru lokasyonda, doğru projeyi, doğru bir bütçe ile bulmaya odaklanıyor ve müşterileri ile buluşturuyor.

Ant Yapı Frasers Hospitality ile el sıkıştı

Ant Yapı’nın Ümraniye’deki Antasya Residence projesi Fraser Place Antasya İstanbul adıyla Anadolu yakasına “Lüks Servisli Residence Daireler” konseptini getiriyor.

Nef’ten tahvil ihracı

Timur Gayrimenkul (NEF) Sermaye Piyasalarında gerçekleştirdiği başarılarına bir yenisini daha ekledi. İlk tahvil ihracından sonra 2. tahvil ihracında da talep, ihracı geçti

Nurol’dan gayrimenkule 855 milyon dolar yatırım

Nurol GYO, Mecidiyeköy, Güneşli ve Seyrantepe’de ‘hayata yatırım’ mottosuyla inşa ettiği üç projeye toplam 855 milyon dolar yatırım yapacak.

Gülsa ile stil sahibi olun

Gülsa İnşaat’ın ‘Yılın En Stil Konut Projesi’ ödülüne layık görülen Gökdeniz Kartal, hem göze hitap ediyor hem de konforlu. Tasarımın yanı sıra yeşil alanların büyüklüğü de öne çıkıyor

Europen Property Awards’tan Nef’e 3 ödül!

Yaratıcı buluşları ile sektörü ilklerle tanıştıran gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, İngiltere’de yapılan European Property Awards’dan 3 ödülle döndü.

Rotana ve DAP Yapı ilk iki otelini Türkiye’de açtı

Dünyanın önde gelen uluslararası otel zincirlerinden olan ve Orta Doğu, Afrika, Güney Asya, Doğu Avrupa’da hızla büyüyen Rotana, İstanbul’da iki otelle hizmet vermeye başladı.