Alaçatı stili kış modasını değiştiriyor!

Alacatistili.com'da kışın içini ısıtacak ürünler 'kargo bedava' fırsatı ile sizi bekliyor! Birbirinden renkli ve şık kazaklar, her kombine ayak uyduran bir giyim çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Hem spor hem cool, hem şık hem de iddialı görüneceğiniz bu kazakları, gömlek üzerine kombin yaparak maskülen bir hava yakalamanız da mümkün.

Alaçatı stili kış modasını değiştiriyor!

Kazak, kış aylarının vazgeçilmez ürünlerinden biri. Bir kazağın sıcak tutması kadar şıklığı da önemli. Alaçatı Stili bir kazaktan beklediğinizden daha fazlasını alabilirsiniz. Bu kazaklar; özel tasarımları, modaya uygunluğu, özgünlüğü ve kullanışlı yapısı ile dikkat çekiyor. Boğazlı, v yaka, örgü, salaş kazak modelleri ve çeşitli renkleriyle bu kışı hem sıcacık hem de çok şık geçireceksiniz.

En şık kazaklar için tıklayınız!

kazak

Gömlek, mevsim fark etmeksizin vazgeçemediğimiz ürünlenden biri. Yazın şortların ve jeanlerin üzerine, kışın da kazak ve hırka içine giymeden duramayız. Alaçatı Stili, kendi tasarımlarından oluşan gömlek çeşitleriyle hem yazınızı hem de kışınızı farklılaştırmaya devam ediyor! Hakim yaka gömlek, kot gömlek, tunik gömlek çeşitleriyle modada yeni bir soluğa ne dersiniz?

İşte fark yaratan o gömlekler!

gomlekKıyafet kişinin karakterini yansıtır. Bir kıyafette ilk göze çarpan parçalardan biri de bluzdur. Bluzlar, kombinin temel taşını oluşturur. Bu nedenle seçimi önemlidir. Alaçatı Stili sahip olduğu minimal, şık, bloklu, dantel bluz çeşitleriyle işinizi kolaylaştırmak için burada!

Bluz çeşitleri için tıklayınız!

bluzKış gelip çattığı zaman kullanışlı ve sıcak tutan yapısıyla yerine başkasını koyamadığımız hırkalar, Alaçatı Stili farkıyla sizlerin oluyor! Gömlek, bluz, sweatshirt üzerine kullandığımız hırka çeşitleri; şık, salaş, etnik, çizgili, desenli, asimetrik modelleriyle kararsız anlarımızın en büyük kurtarıcısı!

Birbirinden farklı hırka çeşitleri için tıklayınız!

hirka