Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amway’in yeni kişiselleştirilebilen serumu Artistry Signature Select Türkiye’de
Amway’in yeni kişiselleştirilebilen serumu Artistry Signature Select Türkiye’de
Amway Artistry markasının yeni kişiselleştirilebilen serumu Artistry Signature Select, sunduğu yenilikçi formülle, tek serumda üç serum gücüne sahip hale gelerek birden fazla cilt sorununa çözüm sunuyor.
Alışveriş 16 Nisan 2019 - 09:56

Amway'in kozmetik markası Artistry yeni geliştirdiği Artistry Signature Select kişiselleştirilebilen serum ile genç ve sağlıklı görünen bir cilt için en yeni çözümü sunuyor. Tek bir üründe üç serumun gücüne sahip hale gelen Artistry Signature Select kullanıcılara cilt sorunlarına çözümlerini kendilerinin yaratabilmesi imkanını tanıyor.
Artistry Signature Select'in baz serumu, Nutriway organik sertifikalı çiftliklerinde üretilen aserola kirazı, siyah frenk üzümü, yeşil çay, nar ve ıspanak özütleri olmak üzere beş bileşenin karışımını içeriyor. Ürün, formülü sayesinde cildin yüzeyine hızla nüfuz ederek, görünümünün onarılmasına yardımcı oluyor. Kullanıcılar bireysel cilt sorunlarına göre, etkisi klinik deneylerle kanıtlanmış konsantre güçlendiriciler arasından en fazla üçünü baz serumlarına ekleyerek, tamamen kendilerine özel serumlarını oluşturabiliyor.
Konsantre güçlendiriciler arasında Nemlendirici, Aydınlatıcı, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı ve Lekelere Karşı seçenekleri bulunuyor. Bu konsantre güçlendiricilerin hedeflenen bileşenleri aktive etmek üzere kapakları çevrilerek taze durumdayken Baz Seruma karıştırılmasıyla, kişiye özel serumlar elde ediliyor. Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, Power Infused Technology özelliği ile güzellik sektöründe ilk ve tek ürün.