Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Atasun Optik 2019 yaz koleksiyonunu tanıttı
Atasun Optik 2019 yaz koleksiyonunu tanıttı
Atasun Optik, 2019 yazının tarzı tamamlayan trend güneş gözlüklerini Çağla Şıkel ve Özlem Süer ile düzenlenen özel bir davetle tanıttı. Özlem Süer House’da gerçekleşen etkinlikte, Çağla Şıkel’in denediği yeni sezon güneş gözlükleri, davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı etkinlikte Özlem Süer, davetlilerle birlikte güneş gözlüğü kılıfları tasarladı.
Alışveriş 1 Mayıs 2019 - 10:17

Atasun Optik, 2019 yaz koleksiyonu güneş gözlüklerini, Özlem Süer House'da düzenlediği renkli bir lansmanda tanıttı. Atasun Optik CEO'su Nihat Aydın'ın ev sahipliğinde, yeni sezonda dünyada trend yaratan modellerin sergilendiği lansmanda Çağla Şıkel, güneş gözlüklerini davetlilerle beraber denedi. Yeni sezon trendleri ilk deneyenler arasında ekranların önde gelen isimlerinden Özge Ulusoy, Çiğdem Batur, Müge Boz, Yunus Günce de yer aldı.

Çağla Şıkel

Lansmanda koleksiyonundan özel bir seçkiyi davetlilerle buluşturan Özlem Süer, gerçekleştirdiği workshop'ta tarzı tamamlayan güneş gözlükleri için davetlilerle beraber özel kılıflar tasarladı. Hande Subaşı ve Deniz Sipahi'nin canlı sahne performansı ise misafirlere keyifli anlar yaşattı.

Özlem Süer Müge Boz

Dünya markalarından oluşan geniş bir koleksiyonu 2019 yaz sezonu için “Tarz Tamam” konseptiyle bir araya getirdiklerini dile getiren Atasun Optik'in CEO'su Nihat Aydın, bu yaz sezonuna 220'den fazla Atasun Optik noktasında, 50 farklı dünya markasının 1200'ü aşkın modeliyle hazır olduklarını söyledi.

Özge Ulusoy Çağla Şıkel

Özlem Süer Nihat Aydın Çağla Şıkel