Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babalar Günü hediyeniz Brooks Brothers’dan
Babalar Günü hediyeniz Brooks Brothers’dan
Zamansız klasikleri yeniden yorumlayan, dünyanın önde gelen isimlerinin tercihi olan 200 yıllık perakende devi Brooks Brothers, babanıza kendini özel hissettirecek birbirinden farklı hediye seçeneğini birarada sunuyor.
Alışveriş 14 Haziran 2019 - 14:54

Amerika'nın en köklü efsane markası Brooks Brothers, ilkbahar yaz erkek koleksiyonu ile Babalar Günü alışverişinizi benzersiz bir deneyime dönüştürüyor. Supima pamuğundan üretilen ve tek iğne dikişi sayesinde düz ve temiz bir görünüme sahip non-iron gömlekler kaliteye düşkün babanıza yeni bir alışkanlık kazandırıyor.
Mavi, beyaz, bordo gibi birbirinden farklı renk seçeneği ile polo yaka tişörtler ve pantolonlar, yazın vazgeçilmesi düz ve desenli şortlar, mavi-beyaz çizgili klasik pijamalar ön plana çıkıyor. Klasik şıklığına farklı bir dokunuş katmak isteyen babalar için ise deniz temalı, palmiye ya da çiçek desenli kravatlar ve şık kol düğmeleri dikkat çekiyor.