Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Barış Arduç’un spor tutkusu New Balance ile birleşti
Barış Arduç’un spor tutkusu New Balance ile birleşti
New Balance ve Barış Arduç işbirliği kutlaması Vepa Group Yönetim Kurulu Başkanı Önder Öztarhan ev sahipliğinde, dün gerçekleşti...
Alışveriş 10 Ocak 2018 - 10:20

Oyuncu Barış Arduç, spor giyim markası New Balance ile işbirliği yaptı. Arduç, marka için ‘Barış Arduç X NB’ adlı bir koleksiyon hazırlayacak. Koleksiyona Barış Arduç'un ses dalgaları ilham veriyor. Parmak izi gibi benzersiz olan ses tonu, Barış Arduç X NB koleksiyonunda ses dalgalarına dönüşerek Barış Arduç'un sporcu yönünü ifade edecek. Koleksiyon lansmanının ilkbahar yaz sezonunda yapılacağını duyuran Vepa Group Yönetim Kurulu Başkanı Önder Öztarhan, Arduç ile yapılan işbirliği hakkında “Biz Barış'la Bujin'de tanıştık. Birlikte antrenman yaptık. Birlikte terledik. Spor sevdadır, aşktır, önceliktir, fedakârlıktır, rağmendir, mücadeledir. Sağlığına ve ruhuna yaptığın en kıymetli yatırımdır. En doğal halindir. Ben, Barış'ın mesleği olmamasına rağmen spora bu değerlerle verdiği kıymeti fark ettim ve bunu da bağırmadan yapması beni çok etkiledi” dedi.

Vepa Group Yönetim Kurulu Başkanı Önder Öztarhan ve Barış Arduç

Vepa Group Yönetim Kurulu Başkanı Önder Öztarhan ve Barış Arduç

Barış Arduç ise; “New Balance gibi global bir markayı temsil eden ve benim de çok kıymet verdiğim Önder Öztarhan'ın, mesleğim olmamasına rağmen spora olan tutkumu fark edip buna değer görmesi, başka bir ruh ve şevkle beraber yürümeyi talep etmesi beni çok onore etti” diyerek karşılık verdi.

Koleksiyona ilham veren ses dalgaları...

Koleksiyona ilham veren ses dalgaları…

Koleksiyona Barış Arduç'un ses dalgaları ilham veriyor. Parmak izi gibi benzersiz olan ses tonu, Barış Arduç X NB koleksiyonunda ses dalgalarına dönüşerek Barış Arduç'un sporcu yönünü ifade edecek.