Bu yaz Braun ile pürüzsüz geçecek!

Braun Türkiye kadın kişisel bakım portfolyosundaki en yeni ürünlerini tanıttı. Etkinlikte konuşan Braun Türkiye Marka Müdürü Mert Babayiğit konuklara evde güzellik serisini anlattı.

Bu yaz Braun ile pürüzsüz geçecek!

Braun, kadın kişisel bakım portfolyosunda yer alan ‘Evde güzellik serisi’ni bir etkinlikle tanıttı. IPL deneyimi sunan Silk Expert Pro 5, SensoAdapt ve yeni Silk-épil 9’u anlatan Braun Türkiye Marka Müdürü Mert Babayiğit, ürünleri tek tek tanıttı…

Braun Türkiye Marka Müdürü Mert Babayiğit

Evde şimdiye kadar geliştirilmiş en güvenli, en hızlı ve en etkin IPL deneyimini sunan ve bir önceki modeline göre 2 kat daha hızlı olan Silk expert Pro 5, her iki bacağınızda 5 dakikadan daha kısa süreli seanslar ile hayalini kurduğunuz uzun süreli pürüzsüzlüğe kavuşmanıza yardımcı olacak. SensoAdapt cilt tonu sensörleri, ışık yoğunluğunu sürekli ve otomatik olarak ayarlayarak cildinizin tonunu saniyede 80x tarayan sensörleri sayesinde en uygun güvenliği sağlıyor.
Braun Silk expert Pro 5'in artık ek bir hassas başlıkla tasarlanmış olması sayesinde, dudak üstü veya bikini hattı gibi küçük veya zorlu bölgelere dahi hassasiyetle bakım yapabilirsiniz. Braun'un yeni Silk-épil 9 Güzellik Seti eksfoliasyondan vücut tüylerinin alınmasına ve masaja kadar tüm vücut bakımı ihtiyaçlarınızı karşılamak için tek bir güzellik cihazı sunar.