Chakra’da yeni dönem başlıyor

Chakra, 2017-18 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na, yaşam alanlarını güzelleştirmek üzere özenle hazırlanan yepyeni bir konsept ile giriş yapıyor. Markanın yeni konsepti Chakra Life Style, banyo ve yatak odasından sonra evin diğer bölümlerine de yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

Chakra’da yeni dönem başlıyor

Daha büyük metrekarelerde deneyim mağazası konseptiyle tasarlanan yeni Chakra Life Style, 3 farklı koleksiyonu ve yeni ürün kategorileriyle tüketicisinin hayallerini donatıyor. Ev içi yaşamın vazgeçilmez markası Chakra, kreatif direktörlüğünü üstlenen Aslıhan Aydoğdu ile sezona yepyeni bir başlangıç yapıyor. Dokunmanın ve duyguların kılavuzluğuyla yola çıkılan Chakra Life Style konseptiyle marka, tüm yaşam alanlarına eşlik etmeyi amaçlıyor.
chakra_yeni-konsept-magaza-5Havlu, bornoz ve ev tekstilinde bambunun saflığını evlere taşıyan Chakra, Life Style konseptinde tasarım ekibinin özenle seçtiği sofra ürünleri, dekoratif aksesuar ve özel tasarım mobilyalar olmak üzere yeni kategorilerden oluşan bir dünya sunuyor. Dekoratif objelerin kişiselleştirilebildiği monogram ve Gift bölümünde, seçilen ürünlere özel isim, yazı veya motifle nakış işlemesi imkanı sunuluyor.
chakra_yeni-konsept-magaza-19Chakra markası, yeni döneminde yeni bir işbirliğine imza atıyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Chakra, gençliğin enerjisini toplumsal faydaya dönüştürmeyi amaçlıyor. “Hayatı olumladığınız, sürdürülebilir mutluluğu aradığınız yerde duruyoruz” sloganıyla yeni döneminde tüketicisine daha yakından dokunmayı hedefleyen marka, seçili ürünlerden elde edilecek gelirin yüzde 10'unu TOG (Toplum Gönüllüleri Vakfı)'na bağışlıyor.
chakra_yeni-konsept-magaza-1 chakra_yeni-konsept-magaza-10