Sözcü Plus Giriş

Chippin’den muhteşem kampanya: Çekilişle Galaxy S8 & iPhone 8

Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı’nın alışverişlerinizi mobil ödedikçe geri kazandıran mobil uygulaması Chippin, yeni başlattığı çekiliş kampanyası ile hem kazandırmaya hem de rüyaları gerçekleştirmeye devam ediyor.

null
Güncellenme: 12:29, 01/11/2017
Chippin’den muhteşem kampanya: Çekilişle Galaxy S8 & iPhone 8

Kampanya kapsamında Chippin'i indiren, üye olan ve 20 Aralık'a kadar çekilişe katılan üyelerin her birine bir, mobil uygulamayla 10 TL'lik ödeme yapan her üyeye on çekiliş hakkı daha veriliyor. Çekilişe katılan üyeler, üç Galaxy S8, üç iPhone 8, üç PlayStation 4 Pro ve 33 JBL Bluetooth Hoparlör kazanma şansı elde ediyor.

Geçen yıl gerçekleştirdiği çekiliş kampanyası ile üyelerine bir adet Fiat 500 ve on adet iPhone 7 hediye eden Chippin, yeni başlattığı dev kampanya kapsamında üyelerine üç iPhone 8, üç Galaxy S8, üç PlayStation 4 Pro ve 33 JBL Bluetooth Hoparlör hediye ediyor. Chippin'i indiren, üye olan ve 20 Aralık'a kadar çekilişe katılan üyelerin her birine bir, mobil uygulama ile 10 TL'lik ödeme yapan her üyeye ise on çekiliş hakkı veriliyor.

Talihliler, 28.12.2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenerek 01.01.2018 tarihinde ilan edilecektir.

chippinTüketiciyi merkeze alan Chippin ile üyeler hayal ettikleri çeşitli indirimleri, ürünleri veya deneyimleri kazanabiliyor, alışverişlerini mobil uygulama üzerinden cüzdan taşımaya gerek kalmadan ödeyebiliyor ve alışveriş yaptıkça harcamalarının %30'una kadar Chippin biriktirebiliyor. Biriktirdikleri Chippinleri harcamalarında kullanımlarına ek olarak nakde çevirerek kendi banka hesabına aktarabiliyor veya arkadaşları ile paylaşabiliyor. Şu anda 300'e varan marka, Chippin'de üyelerinin hayatlarını kolaylaştırarak seçtikleri ürünlere ulaşmalarına destek oluyor.

Daha detaylı bilgi için Google Play veya App Store’dan uygulamayı indirin.

Yayınlanma Tarihi:12:28,