Sözcü Plus Giriş

Coco Chanel’in üretim merkezinde geliştirilen Koko Nail artık Türkiye’de

Modaya yeni bir bakış açısı getiren Coco Chanel’in Fransa’daki fabrikasında üretilen oje markası Koko Nail artık Türkiye’de Chic Nail güzellik merkezinde... Birçok güzellik ihtiyacınızı tek bir merkezde, Chic Nail'de karşılayabilirsiniz...

Güncellenme: 09:56, 06/09/2019
Coco Chanel’in üretim merkezinde geliştirilen Koko Nail artık Türkiye’de

Coco Chanel’in Fransa’daki fabrikasında üretilen oje markası Koko Nail Türkiye’de. İstanbul Nişantaşı’nda hizmete açılan güzellik ve bakım merkezi Chic Nail, Koko Nail’in Türkiye distribütörlüğünü aldı.

Chic Nail merkezi

Kadınların birçok güzellik ihtiyacını tek merkezde karşılayabileceği Chic Nail’de manikür, pedikür, protez tırnak ve kalıcı ojeler, çeşit çeşit nailart hizmeti sunuluyor. Merkezde ayrıca ipek kirpik, kalıcı makyaj, cilt bakımı, lazer epilasyon, el-ayak bakımı ve masaj da bulunuyor.
Koko Nail kalıcı oje, on beş günlük kullanım süresi vadediyor. Baz ve tap kat kullanılmadan uygulanan ve ince yapısı sayesinde zarif görünüme sahip olan oje, kullanım süresi boyunca parlaklığını koruyor. Diğer kalıcı ojelere göre çok daha kolay uygulanan oje, doğal içerikli pigmentler sayesinde tırnağa hasar vermiyor ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermiyor.