Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Desenler Murat Palta’dan
Desenler Murat Palta’dan
Başarılı sanatçı Murat Palta'nın hazırladığı desenleri artık tişörtlerinizde taşıyabileceksiniz...
Alışveriş 21 Ocak 2019 - 13:37

Levi's, Türkiye'de bir ilk olan Levi's Print Bar hizmetiyle Zorlu Center AVM'de açıldı. Her ülkenin önde gelen sanatçı ve illüstratörlerinin de yer aldığı Print Bar kataloğunda ülkemizden ilk desenleri başarılı sanatçı Murat Palta hazırladı.
levis1Kendi tişörtlerini tasarlamak isteyenlere özel ve etkileyici bir deneyim sunan markada, Palta'nın özgün çizgileriyle hayat verdiği üç farklı desen bulunuyor. Sanatçı, İstiklal Caddesi ve Galata Kulesi'nden ilham alan iki farklı desenin yanı sıra, ikonik batwing logosuna kendi tarzında özel bir dokunuş yapıyor.
levis2Kendini ifade etmenin zirvesinde üç farklı tasarım stiline sahip: adınızı en üste taşıyan kişiselleştirilmiş bir Levi’s® batwing logosu, daha ince bir dokunuşla isminizin baş harfleri ve ikonik batwing logosunun sınırlı sayıda grafik tasarımları ise Print Bar kataloğunda yer alan diğer seçeneklerden sadece birkaçı.

levis