Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dyson, sağlıklı yaşam odaklı üç yeni ürününü tanıttı
Dyson, sağlıklı yaşam odaklı üç yeni ürününü tanıttı
Dyson, son teknolojiye sahip üç yeni ürününü Türkiye pazarına sundu. V11 kablosuz süpürge, Dyson Pure Hot+Cool hava temizleyici ve Dyson Airwrap saç şekillendirici ürünlerinin tanıtıldığı lansmanda Dyson’ın Türkiye’deki operasyonlarının başladığı da duyuruldu.
Alışveriş 18 Nisan 2019 - 10:07

1995 yılından beri pazarda var olan Dyson, en yeni ürünlerin tanıtımı, Dyson Floor Care ve Robotik Başkan Yardımcısı John Churchill ile birlikte yaptı. “Türkiye'deki operasyonlarımızı genişletmek ve geleceğin teknolojisini Türk tüketicilerle buluşturmak bizim için çok heyecan verici. Türkiye, potansiyeli çok yüksek ve Dyson için oldukça önemli bir pazar” diyen Churchill son teknolojiye sahip üç yeni ürünü tanıttı.
Dyson V11 kablosuz süpürge, zemini algılayan algoritması ve sunduğu akıllı ev teknolojisiyle yaşam alanlarını temiz tutarken, sağlıklı yaşamı evlere taşıyor.
Dyson Pure Hot+Cool hava temizleyici, iç mekandaki havayı temizleyerek evlerdeki havanın kalitesini artırıyor.

John Churchill

Dyson Airwrap saç şekillendirici; kuaföre gitmeye gerek kalmadan saçta hacimli bukleler ve doğal dalgalar yaratırken, saçları ısı hasarına karşı koruyor.

Etiketler