Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elle Shoes’dan 41’inci yıla özel davet
Elle Shoes’dan 41’inci yıla özel davet
Bu sezon sektördeki 41'inci yılını kutlayan Elle Shoes, 2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyon lansmanını, 41 yıl önce kapılarını açtığı 'İlk' mağazasında gerçekleştirdi.
Alışveriş 24 Ekim 2018 - 10:48

Yugoslavya'dan Türkiye'ye göçen bir ailenin oğlu Fehim Akar ve ortağı Hasan Açar'ın Gedikpaşa'da ayakkabıcılık yapmasıyla başlayan Elle Shoes'un hikayesi, bugün 41 yaşında… 1977 yılında kapılarını Nişantaşı mağazası ile açarak ayakkabı mağazacılığında bir ilk olan, babetlerden diz üstü çizmelere, postallardan troklu botlara 41 yıldır ilkleri tasarlayan Elle Shoes, yılda 1 milyon çift ayakkabı üreterek sektörde büyümeye devam ediyor.
elle1Her sezon tasarladığı koleksiyonlarla yepyeni hikayeler yaratan marka, bu sezon hazırladığı koleksiyonunu, ‘Başladığı yerde’ özel bir davetle tanıttı. 41’inci yılı şerefine Nişantaşı'ndaki ilk mağazasında moda basını ile buluşan Elle Shoes'un koleksiyonu davetlilerin beğenisini topladı.
elleDetayların ön planda olduğu koleksiyonda, son dönemin gözdesi çılgın Ugly sneaker'lar, zımba, taş ve arma gibi detaylarla yeniden doğan postallar, vahşi batıdan adeta ışınlanan kovboy botları koleksiyonun ön plana çıkan modelleriydi…