Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elle’nin yeni sezon lansmanında çağdaş sanat moda ile buluştu
Elle’nin yeni sezon lansmanında çağdaş sanat moda ile buluştu
2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile renkli tasarımlara imza atan Elleshoes, yeni sezon lansmanını moda ve basın dünyasının katılımıyla ArtSümer Galeri’de gerçekleştirdi.
Alışveriş 6 Nisan 2018 - 19:01

Elleshoes, çağdaş sanatın modayla buluştuğu 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyon lansmanını ArtSümer Galeri'de özel bir davet ile tanıttı. Kadın ve erkek koleksiyonlarını yakından inceleyen davetliler, Ressam Onur Gülfidan ile birlikte gerçekleştirilen “Fantastik Ayakkabılar Atölyesi”nde kendi ayakkabılarını tasarlama fırsatı buldular.
elle-bulten2Renklerin eğlenceli, romantik, özgür ve sportif etkisini kadın koleksiyonuna taşıyan Elleshoes'da, renklere ışıltılı taşlar, tüyler, inciler ve pırıltılı detaylar eşlik ediyor. Günden geceye kullanım özgürlüğü saplayan sneakerlar ise farklı formlarıyla davetlilerden tam not aldı. Metalik efektli stilettolar, maskülen şıklığın vazgeçilmezi makosenler ve yazın olmazsa olmazı terlikler yine kadın koleksiyonunun en dikkat çeken tasarımlarıydı.
elle-bulten1Elleshoes'un erkek koleksiyonunda ise oxfordlar, günlük giyimin vazgeçilmezi loafer'lar ve sokak stilinin vazgeçilmezi sneakerlar renk ve detaylarıyla davetlilerin ilgi odağı oldu.
elle-bulten