Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erdem bu kez Nars için tasarladı
Erdem bu kez Nars için tasarladı
NARS 2018 yaz koleksiyonu için dünyaca ünlü tasarımcı Erdem Moralıoğlu ile bir işbirliği gerçekleştirdi.
Alışveriş 27 Nisan 2018 - 14:49

Dünyaca ünlü tasarımcı Erdem, Nars için sınırlı sayıda bir makyaj koleksiyonu hazırladı. Özel tasarlanan kapsül makyaj koleksiyonu “Erdem for NARS Strange Flowers” için romantik dünyasını ve düşsel anlatım dilini yansıttı.
nars-bultenİddialı ve zamansız stiliyle özel tasarım renk paletleri gözler, dudaklar ve yanaklar için güçlü alternatifler sunuyor. Markanın özel geliştirilen Lip Powder Palette'i ve gün boyu mat bir cildin anahtarı Mattifying Blotting Paper da bu koleksiyon kapsamında ilk defa NARS tutkunlarıyla buluşuyor. 13 parçalık dikkat çekici kapsül koleksiyon sofistike ve soft dokunuşlu ambalajları ve ambalajların üzerinde yer alan üç farklı Erdem imzalı çiçek desenleriyle NARS koleksiyonerlerini şimdiden heyecanlandırıyor.
nars-bulten1Erdem, bu işbirliği ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Estetik anlayışımın Nars'la bu işbirliği kapsamında nerelere gidebileceğini keşfetmek ve gerek renk, gerekse ürün anlamında ne kadar farklılaşabileceğimize tanık olmak çok heyecan verici bir deneyimdi. Yeni pigmentler ve paletler geliştirmek gerçekten büyüleyici.”
nars-bulten2

Etiketler