Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Evmanya’dan Black Friday Fırsatları
Evmanya’dan Black Friday Fırsatları
Evmanya Black Friday'e yönelik fırsatlarıyla müşterilerine ürünlerinde yüzde 65'e varan indirimler sunuyor.
Alışveriş 24 Kasım 2017 - 10:54

“Dünya’daki Merkezimiz: Evimiz!” sloganı ile kendimizi en özel hissettiğimiz alan olan evimizin ihtiyaçlarına özel çözümler getiren Evmanya, Black Friday’i boş geçmiyor. Kampanya çerçevesinde her sene yapılan büyük indirim fırsatları bu sene de müşterilerle buluşuyor. 23 Kasım Perşembe gününden 26 Kasım Pazar günü saat 12:00’ye kadar sürecek kampanya çerçevesinde yüzde 65’e varan büyük indirimler müşterilere sunuluyor. Evmanya’nın sunduğu Black Friday fırsatlarında Halı ve Perde ürünlerinde yüzde 65, Mobilya ve Mutfak Aksesuarları ve Aydınlatma, Dekorasyon ürünlerinde yüzde 40’a varan indirimler bulunuyor. Evmanya’daki binlerce üründe bulunan sepet indirimleriyle bu kampanyanın tadını çıkarın!

Black Friday nedir?

ABD’de ortaya çıkan ve Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma günü olan Kara Cuma’dan ismini alan Black Friday; 1932 yılından beri Noel alışveriş sezonunun başlangıcı olarak biliniyor. Gelişen teknoloji ve yaşadığımız günümüz bilişim çağında Black Friday’e yönelik indirim fırsatları e-ticaret şirketleri üzerinden internete taşınmış bulunuyor.

Evmanya’nın Black Friday indirimlerine şimdi ulaşın!

basliksiz-1-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi

Son güncelleme: 11:04 - 24.11.2017