Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güzellik haftası başladı: Trendyol’da makyaj heyecanı
Güzellik haftası başladı: Trendyol’da makyaj heyecanı
Kadınların güzelliğine güzellik katan en önemli şey makyajdır. Trendyol'dan alışveriş yapan kadınlar hem güzel kalıyor hem de indirimlerden yararlanıyor...
Alışveriş 25 Nisan 2017 - 15:08

Bakımlı kadınların dört gözle beklediği Güzellik Haftası geldi çattı. En güzel markaların muhteşem makyaj ve bakım ürünlerinde inanılmaz indirimler Trendyol’da! Fırsatları görmek için hemen tıklayın!

İŞTE ÇOK KONUŞULAN O İKİ KAMPANYA:

L'Oreal Paris yine çok şık
Dünyanın en iyi güzellik markası olarak bilinen L'Oreal Paris, en son bilimsel gelişmeleri içinde barındıran güzellik ve kişisel bakım ürünlerini bütün kıtalarda her kadına sunuyor. Maskara, eyeliner, allık, ruj ve diğer tüm makyaj ürünlerinin yanı sıra, bakımlı bir kadının ihtiyacı olan cilt bakım ürünlerini sunan L'Oreal Paris size özel indirim fırsatlarıyla Trendyol'da!

Fırsatları görmek için hemen tıklayın!

Maybelline New York ve Garnier'de indirim var
Dünyanın en iyi güzellik markalarından olarak bilinen Maybelline New York ve Garnier, en son bilimsel gelişmeleri içinde barındırıyor. Kadınlara özel makyaj ürünlerinden eyeliner, ruj, allık, maskara, fondöten, pudra ve daha bir çok ürün size özel indirim fırsatları ile Trendyol'da!

Fırsatları görmek için hemen tıklayın!

Son güncelleme: 16:09 - 25.04.2017