Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Haftanın indirim fırsatları: Trendyol’da çocuk kampanyası!
Haftanın indirim fırsatları: Trendyol’da çocuk kampanyası!
Trendyol bu hafta da kullanıcılarına özel indirim fırsatları ve kampanyalar sunuyor. İşte 17 Nisan – 24 Nisan 2017 için müthiş fırsatlar.
Alışveriş 18 Nisan 2017 - 15:36

Trendyol’da bu hafta da indirim fırsatları karşımızda!

17 Nisan – 24 Nisan 2017 haftasında da Trendyol alışveriş sitesinde yakalayabileceğiniz farklı indirim fırsatları aşağıdaki gibi;

ÇOCUK HAFTASI

Dünyaca ünlü çocuk markalarında Trendyol Çocuk Haftası'na özel anında 25 TL indirim!

cocukhaftasi-600x310

Carter's, Pixy Love, Mushi, BG Store ve Benetton gibi dünyaca ünlü çocuk markalarının birbirinden renkli ve sevimli koleksiyonlarında Trendyol Çocuk Haftası'na özel anında 25 TL indirim sizi bekliyor! Kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı alışverişin öncüsü Trendyol'un düzenli aralıklarla düzenlediği Çocuk Haftası'nda çocuk elbiselerinden aksesuarlara, tulumlardan havlulara çocuğunuz ve bebeğiniz için aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için tıklayın

HUMMEL’DA ANINDA İNDİRİM!

Hummel dünyada 90. yılını kutlarken, Türkiye'de 4 yıl gibi kısa sürede dünyadaki en güçlü markalardan biri oldu. Türkiye’de sportif lifestyle boşluğunu doldurarak özellikle sokak modası ve alışılagelmiş renklerin dışına çıkarak gençler için ikonik bir marka haline geldi. Hummel spor ayakkabı, spor giyim ve spor aksesuarlarıyla Trendyol'da sizlerle buluşuyor.

hummel-600x310-2

Kampanyanın tüm içeriğine ulaşmak için detaylar burada! 

 

Son güncelleme: 11:18 - 20.04.2017