Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
H&M Studio, Paris Moda Haftası’nda
H&M Studio, Paris Moda Haftası’nda
H&M Studio S/S 2018 erkek ve kadın koleksiyonları bir kez daha Paris Moda Haftası’nda. Şov, bu kez Rivoli’deki Musée des Arts Décoratifs’de gerçekleşecek ve geçtiğimiz yıl tanıtılan ‘Şimdi Gör-Hemen Al’ formatı bu yıl da organize edilecek. Koleksiyonun temel ilhamı Japonya’nın minimalist tasarımları ve sessiz zarafeti.
Alışveriş 26 Şubat 2018 - 16:50

H&M Studio, çarşamba günü S/S 2018 erkek ve kadın koleksiyonlarını Paris Moda Haftası kapsamında Rivoli'deki Musée des Arts Décoratifs'de tanıtacak. Marka aynı zamanda Musée des Arts Décoratifs'de gerçekleşecek Japonya ile ilgili çok özel bir sergiye sponsor olacağını açıkladı.
hm4Sergi, Fransa ile Japonya arasında 150 yıldır süregelen kültürel değişimleri ve Japonya'nın Batı kültürü üzerindeki etkisini anlatacak ve bu yıl açılacak. “Musée des Arts Décoratifs çok güzel, ikonik bir yer ve biz Japonya'dan esinlenen bir koleksiyon tasarlamışken müzenin de büyük bir Japon sanatı sergisine ev sahipliği yapacak olması çok hoş bir tesadüf oldu. Sergiye sponsor olmaktan ötürü çok mutluyuz. Japonya'nın güzelliğini ve tasarım hassasiyetini gözler önüne serecek” diyor H&M Tasarım Direktörü Pernilla Wohlfart.
hm5hm hm1