Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kerastase’tan mor ötesi saç bakımı
Kerastase’tan mor ötesi saç bakımı
Kerastase, yepyeni bir saç bakım serisi yarattı; Blond Absolu... Seri hem daha parlak ve canlı sarılar için istenmeyen yansımaları önlüyor, hem de saç tellerini koruyor ve işlem sonrası yıpranan saçları onarıyor.
Alışveriş 4 Nisan 2019 - 14:09

Kadınlar sarı saçlarıyla birlikte daha çekici ve daha güçlü hissediyorlar. Çünkü sarı saç demek gençlik, güzellik ve cesaret demek. Sarı saça cesaret eden kadınların saçlarıyla ilgili hiçbir taviz vermemeleri için lüks saç bakımının öncüsü Kérastase, yepyeni bir saç bakım serisi yarattı: Blond Absolu
Yeni Blond Absolu L'Oréal ileri teknolojileri ve Kérastase'ın 50 yılı aşkın saç bakım tecrübesiyle yaratıldı. İşlem görmüş bütün sarı saçlar için tek bir mor ötesi saç bakım serisi. Sarışınlığın limiti ve kuralları yoktur; saçlara bakım yapıldığı sürece. Blond Absolu, hem daha parlak ve canlı sarılar için istenmeyen yansımaları önlüyor, hem de saç tellerini koruyor ve işlem sonrası yıpranan saçları onarıyor.

Etiketler