La Mer’den kült olmuş bir favori; The Concentrate: Güç Kaynağı

The Concentrate, La Mer’in süper konsantre yapılı mucize iksir içeren ve cildin günlük stres ve tahriş kaynaklarına karşı rahatlamasını, güçlenmesini ve dengelenmesini sağlayan üstün özelliğiyle bilinen güçlü serumu yenilendi.

La Mer’den kült olmuş bir favori; The Concentrate: Güç Kaynağı

Bir uzay fizikçisi olan Dr. Max Huber, laboratuvarında cildinin yanmasıyla sonuçlanan bir kaza geçirdi. Yıllar süren deneyler sonrasında, kendini yenileyen deniz yosunlarından ilham alarak cildini rahatlatan ve görüntüsünü pürüzsüzleştiren Mucize İksir ve Crème'i tasarladı. Mucize İksir günümüzde La Mer ürünlerinin altın niteliğindeki içeriği haline geldi.
La Mer üzerine çalışan bilim insanları şöyle düşünmeye başladı: Mucize İksir cildin doğal yenilenme sürecine katkıda bulunuyorsa, bunu güçlü bir seruma dönüştürsek ne olur? Benzersiz bir soğuk vakum işlemi kullanılarak La Mer'in hücre yenileyen orijinal Mucize İksir'i', The Concentrate'in denizin efsanevi iyileştirme güçlerini sunacak şekilde Konsantre Mucize İksir'e dönüştürüldü. The Concentrate hassas cildin dengelenmesini sağlıyor ve kırmızılık, tahriş ve diğer enflamasyon işaretlerini gözle görülür şekilde ortadan kaldırıyor.
La Mer'in en sevilen bakım ürünlerinden biri hâline gelen ürünün uygulama şekilleri tercihinize göre sayısız olabilir. Günlük bir rahatlatma serumu olarak kullanın. Sakinleştirici iksiri kullanarak mevsim değişikliklerine göğüs gerin. Cildiniz hassaslaştığında onu korumak için güçlendirici bir ‘sıvı bariyeri' olarak kullanın. Lavanta ve saman çiçeği kokusunun büyüsüne kapılın. Bağımlılık yaratan kadifemsi dokusuyla ilk dokunuşta aşkın tadına varın.