Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Moda mücevherinin öncüsü!
Moda mücevherinin öncüsü!
Türkiye’de tasarım ve gerçek doğal taşların, gümüş ile harmanlanıp birbirinden eşsiz formlarda sunulduğu MER’S, her tarza hitap eden cesur koleksiyonlarıyla otantik zanaat ve modern dünyanın lüks elementlerini harmanlıyor.
Alışveriş 14 Mayıs 2018 - 17:02

Moda ve mücevher severlerin ortak buluşma adresi olan MER'S, efsanevi Kapalıçarşı mirasından ilham alarak, zamansız tasarımlarıyla zarafetin hikayesini anlatıyor. Marka, bünyesindeki değerli maden ustaları ile yarattığı kaliteli ve lüks işçiliğiyle dünyada adından söz ettirirken; Türkiye ve dünyaya da ulaşılabilir lüks takı konusunda öncülük ediyor.
mers-bultenMarka, yeni nesil mücevher konseptiyle doğal ve yarı değerli taşları gümüşle buluşturarak, feminen gücü ortaya çıkarıyor. Sadece bir takı değil, aynı zamanda birer hikaye vadeden MER'S gümüş hem günlük hayatta hem de özel günlerinizde kullanabileceğiniz ürünlerle zevkinize ve kişisel özelliklerinize göre şekillendirebileceğiniz alternatifler sunuyor.