Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nadir ağaçlardan eşsiz ürünler sunan Cedrus
Nadir ağaçlardan eşsiz ürünler sunan Cedrus
Kendini doğada ayrıştırmış, nadir ağaçlardan hazırlanan Cedrus tasarımlarının hikayelerini biliyor musunuz? Mesela markada yer alan ilk tasarım serisi, bir yıldırımın düşmesiyle yüzde 82 zarar gören 1076 yaşındaki Toros Sediri'nden yapıldı...
Alışveriş 15 Mayıs 2019 - 12:25

Büyüleyici özellikleriyle kendini doğada ayrıştırmış, nadir, değerli ve kadim ağaçlardan ilham verici, dikkat çekici aynı zamanda sadeliğiyle dinlendirici tasarımlar sunmak amacıyla kurulan Cedrus markasının ilk tasarım serisi bir yıldırımın düşmesiyle yüzde 82 zarar görmüş 1076 yaşındaki bir ağaçtan yapıldı.
Cedrus markasının ortaya çıkmasına da ilham veren 1076 yaşında kadim Toros Sediri, yıldırımdan zarar görünce kesilmiş. Nice medeniyetin yok oluşuna ve yeniden doğuşuna tanıklık etmiş, ganimetlerin en değerlisi, hediyelerin en yücelerinden sayılan kutsal sedir, hikayesinin verdiği ilham Cedrus ile kendini hatırlatmak için yeniden aramızda…
Susuzlu Ahşap Ltd.'nin kurucusu Hakan Susuzlu, ağaç işleri endüstri mühendisi Özgür Keçeli ve birinci sınıf işçilikleriyle değere değer katan tüm ekip, ömrünü tamamlamak üzere olan kadim ve nadir ağaçlardan dünya'nın beğeniyle bakacağı tasarımlar hazırlıyor.
Özel mobilyalar üreten markada dresuar, indoor-outdoor koltuk, tabure, bank, köprü, tabak, kesme tahtası, kitaplık, masa gibi ürünler bulunuyor. Ayrıca marka, Cedrus LAB başlığı altında da çok zihni sinir, özel ürünler üretmeyi hedefliyor.

Etiketler