Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Philips Lumea Prestige ile istenmeyen tüylerinizden kurtulurken zamanınız size kalsın
Philips Lumea Prestige ile istenmeyen tüylerinizden kurtulurken zamanınız size kalsın
IPL teknolojisiyle kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlayan Philips’in efsane Lumea serisinin en yenisi çevresine ışık saçan kadınların favorisi olmaya devam ediyor.
Alışveriş 20 Nisan 2018 - 10:28

Philips, bahar ayları yaklaşırken özenle seçtiği kombinlerinden ödün vermek istemeyen, giydiklerini kendine, kendini de hayata yakıştıran kadınların istenmeyen tüyleri için Philips Lumea'yı beğenilerine sunuyor. Profesyonel güzellik salonlarında da kullanılan IPL teknolojisi (Yoğunlaştırılmış Işık Teknolojisi) ile dermatologlarla birlikte ev rahatlığında kullanım için tasarlanan Philips Lumea BRI953/00 aynı zamanda zamandan tasarruf sağlıyor. Kablolu ve kablosuz kullanım seçeneği ve dünyada ilk kez kavisli başlık tasarımıyla kadınların hayatını kolaylaştıran ürün, 3 uygulamada tüylerde yüzde 92'ye varan azalma sağlıyor.
phillips1Farklı bölgelere uygun farklı ataçmanlarıyla yüzde ve vücutta, dar ve geniş alanlarda hızlı uygulama kolaylığı sunan ürün, Philips'in uzman ekipleri ve danışmanları tarafından 14 yıllık Ar-Ge çalışmaları sonucunda tasarlandı. Alt bacak uygulamasını 8,5 dakika, yüz bölgelerinde uygulamayı ise 1,5 dakika gibi kısa bir sürede bitirmeyi sağlayan özel başlıklar, zamana karşı yarışırken bakımını ihmal etmek istemeyen ve kendini özel hisseden kadınların gözdesi olmaya devam ediyor.
phillipsPhilips Lumea Prestige, IPL teknolojisi sayesinde tüylerin yeniden uzama döngüsünü kırıyor. Beş farklı ışık ayarı ile fark yaratan ürünün SmartSkin sensörü sayesinde cilt tonuna en uygun ayar seçeneği kolayca bulunabiliyor. Bağımsız araştırmalar sırasında Avrupa'da 50'ye yakın kadının beğenisine sunulan ürünü, yüz bölgesinde kullanan kadınların yüzde 84'ü öneriyor.