Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Revolution ve I Heart Revolution, Türkiye’deki 1’nci yaşını kutladı.
Revolution ve I Heart Revolution, Türkiye’deki 1’nci yaşını kutladı.
Sadece Watsons mağazalarında ve watsons.com.tr’de satışa sunulan Revolution ve I Heart Revolution gerçekleştirilen etkinlikle yepyeni ve rengarenk ürünlerini de tanıttı.
Alışveriş 19 Ekim 2018 - 12:25

Revolution ve I Heart Revolution yepyeni ürünleriyle ışıltınızı gittiğiniz her yere taşıyarak fark edilmenizi sağlıyor. Büyüleyici Revolution ve eğlenceli I Heart Revolution ürünleri, hayal dünyanızın kapılarını aralayarak benzersiz bir makyaj deneyimi sunuyor.
watsons_revolution_sophxextraspicefarpaleti_99tl-2Sevilen İngiliz vlogger Sophie'nin Revolution'ın yeni Extra Spice far paleti için seçtiği renkler baharatlardan ilham alıyor. Gündüz ve gece makyajının vazgeçilmezi olacak Extra Spice far paletinde her zevke ve tarza uygun 18 farklı renk seçeneği bulunuyor.
watsons_ihr_mermaidsmetallicruj_shellphone_3990tl-2I Heart Revolution, Dragon's Heart, Unicorn's Heart ve Mermaid's Heart koleksiyonları ile sizi rengarenk dünyasının içine çekiyor. Ejderhaların ihtişamından ilham alan Dragon's Heart Far Paleti, bronz, altın, bordo ve kırmızı tonlarından oluşuyor. Dragons Metallic Ruj Serisi Legend, Faraway Flames, Fire Breathing, Dragon's Blood ve Flame renkleri ile makyajını çekici dudaklarla tamamlamak isteyenleri bekliyor.
watsons_ihr_-mermaidsheartfarpaleti_7290tl-1 watsons_revolution_reneissanceflickeyeliner_5490tl-2