Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Saçlar daha gür ve uzun
Saçlar daha gür ve uzun
Daha gür, yoğun ve uzun saç, kirpik ve kaşlara sahip olmak istiyorsanız, Bioxin'in Quantum konsepti altında geliştirilen inovatif ürünlerine bir göz atın.
Alışveriş 13 Ekim 2017 - 16:43

Bioxcin, ‘Quantum' konsepti kapsamında, tamamı şirket ARGE merkezinde geliştirilen yepyeni inovatif bir seriyi tüketicilerin beğenisine sunuyor. Dört yeni şampuan ve kaş-kirpik serumu ile Bioxcin Quantum serisi kullanıcılarına; daha gür, yoğun ve uzun saç, kirpik ve kaşlar vadediyor. Quantum konsepti altında geliştirdikleri inovatif ürünlerle, erkeklerden sonra kadın hedef kitlesine odaklandıklarını belirten Bioxcin Pazarlama Müdürü Ferdi Lüle, “Bioxcin olarak eczane pazarındaki liderliğimizi sürdürmeyi ve 2018 yılında pazarın üzerinde bir büyüme öngördüklerini belirtti. Lüle, “Biota Laboratuvarları, inovasyonu geleceğin ve gelişimin kaynağı olarak görmekte ve bu doğrultuda ARGE yatırımlarını sürekli olarak yapmaktadır” dedi.
1505376137_bioxcin_quantum_bio_activ_sampuan 1505376148_bioxcin_quantum_bio_activ_serum