Sephora, Dior işbirliği ile yılın en iyi makyaj artistini seçti

Bu yıl Dior iş birliği ile gerçekleşen Sephora Beauty Masters yarışması adeta görsel bir şölene dönüştü. Sephora’nın profesyonel makyaj artistlerinin 'En iyi' seçilmek için yarıştığı Sephora Beauty Masters, ünlü sunucu Öykü Serter’in sunumuyla gerçekleşti.

Sephora, Dior işbirliği ile yılın en iyi makyaj artistini seçti

Dünyaca ünlü kozmetik devi Sephora’nın Dior iş birliğiyle gerçekleştirdiği ve profesyonel makyaj artistleri yetiştirmeyi amaçladığı Sephora Beauty Masters yarışmasının finali, İstinyepark AVM'de ünlü sunucu Öykü Serter'in sunumuyla gerçekleşti.
dior-makyaj2Yarışmanın jüri koltuğunda Sephora Türkiye Genel Müdürü Beyhan Figen, Sephora Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Gökçe Biryıldız, Arcon Kozmetik Genel Müdürü Deniz Aksoy, Dior Satış Direktörü Joan Alzarkali, Dior uluslararası
Eğitim Müdürü Lauren Watts ve makyaj artisleri Rıfat Yüzüak ve Melis İlkkılıç yer aldı.
dior-makyajEtkinlik boyunca yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet yaşandı. Uygulama sonrası modellerin makyajlarını sergiledikleri şov, görsel bir şölene dönüştü. Aylar süren ön hazırlık sürecinden geçerek finale hazırlanan yarışmacılar, Dior'un uluslararası eğitim ekibinden yıl boyunca aldıkları özel eğitimlerle kendilerini geliştirme şansı buldu.
dior-makyaj3Yetenekli 12 makyaj artistinin birinci olabilmek için yaratıcılığın sınırları zorladığı Sephora Beauty Masters'ın finalinde zafer, Akasya Sephora Mağazası güzellik uzmanı Burcu Öğütçü 'nün oldu. Renklerin ve yeteneğin başrolde olduğu etkinlikte yarışmanın 2.'si Samsun Piazza Sephora mağazasından Yasemin Erez olurken 3.sü ise Nişantaşı Sephora mağazasından Gamze Yaşar oldu.

birinci-olan-makyaj

Akasya Sephora Mağazası güzellik uzmanı Burcu Öğütçü birinci oldu.

 Nişantaşı Sephora mağazasından Gamze Yaşar üçüncü oldu.

Samsun Piazza Sephora mağazasından Yasemin Erez ikinci oldu.

Nişantaşı Sephora mağazasından Gamze Yaşar üçüncü oldu

Nişantaşı Sephora mağazasından Gamze Yaşar üçüncü oldu