Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sephora’dan ultra yoğun ve parlak yeni ruj
Sephora’dan ultra yoğun ve parlak yeni ruj
Sephora'nın ultra yoğun ve parlak yeni ruju 2019 ilkbahar sezonuna damga vuracak. 20 renk tonu olan rujla, dudaklarınız ışıltıya doyacak...
Alışveriş 8 Şubat 2019 - 15:10

Kozmetik trendlerini enerjik ruhuyla koleksiyonuna yansıtan Sephora, makyaj, cilt bakımı, vücut ve saç bakımı, aksesuar, banyo, seyahat boyu ve erkek ürünlerinden oluşan, zengin bir koleksiyon sunuyor. Her cilt tonuna uygun fondöten serisi, zengin renk seçeneklerine sahip olan rujları, cilt bakım maskeleri ve hayatı kolaylaştıran seyahat boyu ürünleri ile karşımıza çıkan marka, şimdi de Sephora Rouge Lacquer’i tanıttı.
Ultra yoğun ve parlak rujun, 2019’a ilkbahar sezonuna damga vurması bekleniyor. Sephora Rouge Lacquer'in 20 renk tonuyla dudaklarınız bu sezon ışıltıya doyacak!

Marka, yeni Outrageous Oversized Lashes maskarası ile de dikkat çekiyor. Kum saati şeklindeki fırçasıyla maksimum etki veren Outrageous Oversized Lashes maskara aynı zamanda kirpiklerinize farklı bir boyut ve hacim kazandırıyor.