Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinoz Dermo Kozmetik’ten 10. yıla özel lansman
Sinoz Dermo Kozmetik’ten 10. yıla özel lansman
Türkiye’nin yerli dermo kozmetik markası Sinoz, 10’uncu kuruluş yıldönümüne özel lansman gerçekleştirdi. Düzenlenen etkinlikte konuşan Sinoz Dermo Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Çörekci, 2019’da da yüzde yüz büyüyeceklerini, 25 yeni ürüne ulaşmayı hedeflediklerini açıkladı...
Alışveriş 14 Kasım 2018 - 13:52

Bugüne kadar elde etmiş olduğu güveni ve başarıyı ‘Tüketici Kalite Ödülü’ ve ‘Altın Marka’ ile taçlandıran Sinoz, 10'uncu yılını özel bir lansman ile kutladı. Markanın Dermo Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Çörekci gerçekleşen etkinlikte bir konuşma yaptı ve 2019'da yüzde 100 büyüyeceklerini, 25 yeni ürüne ulaşmayı hedeflediklerini belirtti…
sinoz_yenilennurunlerMarka yolculuğuna 2008 yılında e-ticaret sitesi ile başladığını söyleyen Sinoz Dermo Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Çörekci, “Türkiye'de ve Avrupa'da hızla büyüyerek 2018 yılında 30 milyon TL ciroya ulaştık. Somali'den Avusturalya'ya Amerika'dan Güney Afrika Cumhuriyeti'ne kadar dünyanın dört bir yanında faaliyet göstermenin gururunu yaşıyoruz. 2020-2021 yılları arasında Avrupa ülkelerinde de mağazalar açmaya başlayacağız. Sizlerin desteğiyle Sinoz markasını dünya markası yapacağız. Çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın katkısıyla 10'uncu yılımızı kutladığımız bu lansmanda yenilenen ürünlerimizi de görücüye çıkardık. Her zaman en iyi ürünü müşterilerimize sunma arzusuyla çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Sinoz'un bu günlere gelmesinde en büyük pay markamızı tercih edenlerdir. Türkiye'nin dermo kozmetik markası olmayı başarmamızın ardından dünyanın sektöre yön veren en büyük dermo kozmetik markaları arasında yer almayı hedefliyoruz” dedi.

sinoz_yonetimkurulubaskani_yasincorekci

Sinoz Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Çörekçi

Çörekci, 2019 yılının ilk aylarında da ilk AVM mağazamızı açmış olacaklarını belirtti: “Ürün sayısında çeşitlilik ve mağazalaşma süreçlerinin yanı sıra, ürün kalitemizi tescillemek adına 2023 yılından itibaren de Türk Kalite Programı'na katılmayı hedefliyoruz.”
sinoz_yenilenenurunler_