Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Swarovski Anneler Günü ile hayatımızdaki kadınlara ışık tutuyor
Swarovski Anneler Günü ile hayatımızdaki kadınlara ışık tutuyor
Swarovski Anneler Günü için bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında güneşin ışığıyla birbirlerini sevgiyle aydınlatan anne ve çocuğu arasındaki ışıltılı bağ tasvir ediyor.
Alışveriş 10 Mayıs 2019 - 15:42

Yeni Swarovski Anneler Günü koleksiyonu, anne ve çocuğu arasındaki ışıltılı bağın parlak bir yorumudur. Bu koleksiyon insanları, güneşlerini takip etmeye ve hayatlarındaki kadınlara ne kadar değer verildiklerini ve sevildiklerini göstermeye davet ediyor.
‘Güneş ışığımsın’ koleksiyonun ve kampanyanın kalpleri ısıtan hikayesidir. Nasıl güneş bizleri özenle yetiştiriyor ve ışıldıyorsa dünyanın dört bir yanındaki anneler ve anne figürleri de bizleri aynı özenle yetiştiriyor ve ışıldıyor. Kampanyada anne göz alıcı bir Sunshine kolye ucuyla ışıldıyor, kızı ise sıcaklıkta ve parlak güneşin altında parlarken kolye ucunun daha küçük bir versiyonunu takıyor; anne güneşe benzetiliyor ve kızı ise etrafında dönüyor dolayısıyla birbirlerini sevgiyle aydınlatıyorlar.