Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tissot yeni koleksiyonunu tanıttı
Tissot yeni koleksiyonunu tanıttı
Dünyada 1853’ten bu yana geliştirdiği teknolojiler ve tasarımlarla saat sektörünün öncü markalarından biri olan Tissot, yeni koleksiyonlarını Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdiği özel bir lansman ile tanıttı.
Alışveriş 9 Ekim 2019 - 09:15

Tissot, NBA ve Tissot arasındaki tarihi ortaklığı kutlamak için tasarladığı, kayışı resmi NBA Spalding toplarında kullanılan deri ile yapılmış yeni ve özel Chrono XL koleksiyonu ile basketbol tutkunlarının kalbini fethetmek için hazır!
Yeni Chrono XL saat, her koleksiyonerin hayalinde olan arka kapağında NBA logosu ve özel kutusu ile satışa sunuluyor. 30 NBA takımının tümünün değiştirilebilir, logolu kristal arka kapaklarına sahip olan tasarım, basketbol topu şeklindeki bir aparat sayesinde saniyeler içerisinde kolaylıkla değştirilebiliyor. NBA'in resmi kol saati olan ilk saat markası Tissot, özel Chrono XL koleksiyonu ile basketbolun dinamik ruhunu her an yanınızda hissettiriyor.