Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Trendyol’dan Sihirli Günler’e özel dev indirim
Trendyol’dan Sihirli Günler’e özel dev indirim
Trendyol, 'Sihirli Günler' kampanyası kapsamında birbirinden cazip indirimler uyguluyor. Lacoste, CAT, Harley ve Hummel markalarında çok cazip fiyatlar sizleri bekliyor.
Alışveriş 22 Kasım 2017 - 10:32

Trendyol'da Sihirli Günler başladı. Alışverişin değişmez adresi olan Trendyol, müthiş indirimlerle yine fark yaratacak. Sadece 22-26 Kasım tarihlerine özel birçok markada birbirinden cazip fiyatlar sizleri bekliyor. Trendyol’da Lacoste ürünlerine özel yüzde 50’ye varan indirimler var. Birbirinden güzel saatler, ayakkabılar ve kabanlar yüzde 50 indirim avantajıyla göz dolduruyor.

İndirimli Lacoste ürünleri için tıklayınız!
lacosteKış geldi ve Trendyol kışlık ayakkabı ihtiyacınızı da es geçmedi. CAT & Harley ürünleri ‘Sihirli Günler’ kampanyası kapsamında 229 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

CAT & Harley ürünleri için tıklayınız!
cat-harley

Trendyol, spor tutkunlarını da unutmuyor. Çeşit çeşit Hummel ürünlerinde her 100 liralık alışverişe 30 lira indirim kazanma imkanı sizleri bekliyor.

Hummel ürünleri için tıklayınız!hummel

Son güncelleme: 14:47 - 23.11.2017
Etiketler