Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Villa Mu İlkbahar-Yaz 2019 koleksiyonu tanıtıldı
Villa Mu İlkbahar-Yaz 2019 koleksiyonu tanıtıldı
Divarese’nin İtalyan mirasını ve tutkusunu Mehry Mu’nun güçlü kadınları ile birleştiren Villa Mu İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonu özel bir davetle sunuldu.
Alışveriş 10 Nisan 2019 - 11:38

Geçtiğimiz sezonun en dikkat çeken işbirliklerinden Mehry Mu x Divarese, İlkbahar-Yaz 2019 koleksiyonu dün Balat Cooklife Studio'da tanıtıldı.
Mehry Mu'nun Kurucusu ve Kreatif Direktörü Güneş Mutlu koleksiyona ve işbirliğine dair yorumlarda bulundu: “Mehry Mu köklü miraslardan ve seyahatlerden ilham alan, onların birçok doku ile harmanlandığı bir marka. Divarese ile çıktığımız yolculukta yine markanın köklerinin bulunduğu İtalya'dayız. Bu kez Villa Mu sakinleri, yaz için Capri Adası'ndaki evlerine taşındılar. Çantaların yanı sıra ilk defa ayakkabı koleksiyonu da tasarladığım için çok heyecanlıyım. Yaz ve ada yaşantısı denince akla gelen espadriller ve saboları kendim de giymek için sabırsızlanıyorum.”