Sözcü Plus Giriş

Yemediğinizi yüzünüze sürmeyin

Dünyanın en seçkin natürel dermokozmetik ürünlerini Türk tüketicilerle buluşturma hedefiyle yola çıkan Cortex Pharma, 82 yıldır ilaç sektöründe başarılı çalışmalara imza atan dünya devi Ganassini Group markalarıyla Türkiye pazarına giriş yaptı.

Güncellenme: 15:10, 19/02/2018
Yemediğinizi yüzünüze sürmeyin

Cortex Pharma, natürel dermokozmetik üretimi adına dünyanın en özel laboratuarlarında üstün teknolojiler kullanarak, büyük bir tecrübeyle üretim yapan İtalya’nın sektör lideri Ganassini Group bünyesindeki doğal dermokozmetik ürünleriyle Türkiye pazarında görücüye çıktı. Ganassini Group CEO’su Giuseppe Ganassini ve Cortex Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tolga Demirci’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında dünya ve Türkiye’deki dermokozmetik sektörü değerlendirilirken, ürünler hakkında da bilgilendirme yapıldı.

Ganassini Group CEO'su Giuseppe Ganassini ve Cortex Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tolga Demirci

Ganassini Group CEO’su Giuseppe Ganassini ve Cortex Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tolga Demirci

Pazara giriş yaptığı 2017 yılı Temmuz ayından bu yana hızlı bir büyüme kaydeden Cortex Pharma, 7 ayda Türkiye genelinde 200 eczaneye ulaştı. Doğayı ve doğal yaşamı destekleyen çalışmalarıyla dikkat çeken Ayşe Tolga, doğallığı kendine ilke edinen Cortex Pharma'nın marka elçisi oldu. “Doğal yaşamı destekleyen, bu alanda kendi çabalarıyla insanların hayatlarına değer katmak için emek veren biriyim. Yemediğiniz şeyi yüzünüze de sürmeyin felsefesiyle yaşıyorum” diyen Tolga, elçisi olduğu markanın da onun felsefesi ile birebir örtüştüğünün altını çizdi.

ayse-tolga
Yayınlanma Tarihi:14:09,