Sözcü Plus Giriş

Yeni ve dinamik koleksiyon

Erkek modasında her tarza uygun geniş ürün yelpazesi ile adından söz ettiren Tudors, Sonbahar/Kış koleksiyonu ile fark yaratıyor.

null
Güncellenme: 16:22, 16/11/2017
Yeni ve dinamik koleksiyon

Modern ve stil sahibi erkekleri günün her saatine uygun çarpıcı parçalarla buluşturan Tudors, birbirinden farklı renk ve modeldeki giyim ürünlerinin yanı sıra aksesuarlar ile de erkeklere zamansız bir şıklık sunuyor. Özel dokulu kumaşlarını, sihirli dokunuşlarla özel kalıplarda buluşturan markanın kolay ütülenen ve leke tutmayan gömlek koleksiyonu ile erkekler her zaman şık…
tudors-1Kreasyondaki parçalar, enerjik ve dinamik ruh, sezonun favori renkleri ile birleşiyor. Tarzında farklılık yaratmak isteyen erkekler için yeşil ve tonlarının sık kullanıldığı gömlekler dikkat çekiyor. Detaylarda kullanılan kobalt mavileri ve tütün rengi ezber bozan çizgi ve tasarım ile dinamikliği ve sokak stilinin cazibesini bir araya getiriyor. Günlük hayatın yanı sıra ofis şıklığını da Tudors ile tamamlayan erkekler içinde yeni koleksiyonda beyaz, lacivert, kahverengi, bordo ve tonları düz, kareli ve çizgili özel tasarımlarla ön plana çıkıyor.

tudors-3