Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zor beğenenlere
Zor beğenenlere
Hediye seçmek özen ister. Özellikle de konu sevdiklerinizse… Çok yakınlarınıza, zevkine hiç hitap etmeyen ya da işine yaramayacak bir armağan vermek bazıları için onu önemsemediğiniz anlamına bile gelebilir. Zor beğenen kişilere hediye almak için alışverişe çıkanlar, özel tüyolara kulak vermek isteyebilirsiniz…
Alışveriş 23 Aralık 2017 - 04:12

1 Günümüzde out olmuş trendleri temsil eden ürünlerden uzak durun.

2 Hangi hediyeyi satın alırsanız alın, mutlaka onu değiştirmeye götüren en az 1-2 kişi tanıyorsunuzdur. Bu tür kişiler için en güzel armağan, sevdiği bir markadan hediye çeki alıp vermek.

3 Giymeyi, takmayı sevmediğini bildiğiniz türden bir tasarım ya da renk tercih etmekten kaçının. Hediye alışverişinde bu detaya dikkat etmek sizi “Beni hiç mi tanımıyorsun?” sorusuna muhatap olmaktan kurtarır.

4 Daha önce de almış olduğunuz bir armağanı sakın satın almayın! Tekdüzelikle devrime imza atmayın…

madde4

5 Beden konusunda takıntılı olan sevdiklerinize yapacağınız en büyük kötülük, ona bedeninden büyük bir armağan vermek olabilir. Çünkü bu şekilde dış görünüşünden şüphe etmeye başlayıp, hediye aldığına mutlu olacağına bunalıma bile girebilir.

madde-5
6 Bulunduğu ortamdaki kokulara karşı çok hassas olan kişilere parfüm türünden hediyeler vermek büyük risk içerir. Bu tür hediyeleri beğenmesinin çok zor olmasının yanı sıra, “Acaba ben de mi kokuyorum?” diye size sormaya başlayabilir.

7 Zor beğenenler için, kullandıkları ürünlere dikkat edip, bir benzerini satın alabilirsiniz. Örneğin, çok sevdiği elbisesine benzer bir tasarım almak gibi…

madde-7

8 Birlikte vakit geçirirken algınızı açık tutun ve beğendiği şeyleri kafanızda not edin. Birden o ürünle karşısına çıkmak, o kişiyi mutlu etmeye yeter.

madde-8

9 Zevkleri hakkında çok az şey bildiğiniz fakat empati yeteneği yüksek olan birine hediye alırken, size vermiş olduğu hediyeden yola çıkabilirsiniz. Size kendisinin kullanmayacağı bir şey almayacağı için, benzerinden yola çıkabilirsiniz.

madde-10

10 Çok seçenek olan bir mağazadan değiştirme kartlı bir armağan seçmek hem sizin hem de sevdiğinizin işini kolaylaştırır.

Etiketler