Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
2018 dekorasyon trendlerine dair ipuçları
2018 dekorasyon trendlerine dair ipuçları
Önümüzdeki yılın trendlerindeki anahtar vurgu, maksimalizmin minimalizimle buluşması.
Ev Dekorasyon 21 Kasım 2017 - 14:31

METAL YÜZEYLER OKSİDE EFEKTLER

İnovatif hayatın getirdiği gereksinimlerle birlikte modüler sistemler ve fonksiyonel mobilyaların öne çıkmasının yanı sıra birkaç yıldır devam eden endüstriyel akım daha doğal doku, renk ve çizgilerle yumuşayarak hayata değer katan tasarımlara dönüşmeye devam edecek.

ilk-kutu

Mermer, metal, ahşap trendi devam ederken metal yüzeylerin okside efektlerle hareketlenerek doğallığa daha da yaklaşacak.

KIRMIZININ BÜYÜSÜ

İki trendin buluşmasına örnek vermek gerekirse, oturuma gurubu tasarımları minimal detaylarla sadeleşirken, ölçülerindeki büyümeyle de maksimalizmden izler taşıyor. El yapımı formlar ve dokular dekorasyonun her alanında karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

son-kutu

Önümüzdeki günlerde güçlü doku ve efektlere sahip kumaşlar, organik ve deforme desenler ön plana çıkacak ve kadife kapitone ve farklı versiyonlarıyla tasarımların etkisi daha da güçlenecek. Kırmızı renk, pastel tonlarla bir araya gelerek kozmetik renk paletiyle karşımıza çıkacak.