Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bahçe keyfi yapma zamanı!
Bahçe keyfi yapma zamanı!
Açık havada üşümeden vakit geçirmeyi çoğumuz dört gözle bekliyoruz. Bu bekleme sürecinde evinizin bahçesini bir keyif alanına dönüştürmeye ne dersiniz…
Ev Dekorasyon 27 Mart 2018 - 14:25

-Evinizin büyük bir bahçesi varsa, burayı bir sinema salonuna dönüştürmek çok da zor olmayacak. Bunun için size önce bir projeksiyon perdesi, açık havaya dayanıklı halılar ve yer minderleri lazım.

bahce-sinema

-Çimler başta olmak üzere bahçedeki her türlü bitkiye bakım yapmalı ya da yaptırmalısınız. Aksi takdirde bahçede olmanın zevkine varamazsınız.

-Hem çimlere zarar vermemek hem de ortamda daha doğal bir görüntü yaratmak için, yaşam alanlarınızda doğal taş, brüt beton plaklar ya da teak ahşap kaplamalar kullanabilirsiniz.

genel

-Bahçenizdeki yürüme yolunu, lambader ve spotlarla aydınlatabilirsiniz.

-Oturma grubu koyacak kadar büyük bir bahçeniz varsa, sedir ya da L koltuk eşliğinde ortada öbek halinde çok amaçlı olarak kullanılabilecek orta sehpalar etrafında tekli koltuk yerleşimi ile kendinize dostlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir mekan yaratabilirsiniz

l-koltuk

-Bahçede çeşitli malzemeleri bir arada kullanabilirsiniz. Zevkinize göre fer forjeden hasıra, ketenden ahşaba farklı malzemeler kullanmak ortama keyif katar. Tabii dekorasyon anlamında doğru uyumu yakalayabilecekseniz.

bahce-3

-Serin gecelerde de bahçenizin tadını çıkartmaz isteyebilirsiniz. İşte tam bu noktada dekoratif şömineler olmazsa olmazlarınız arasında yer alabilir.

somine

-Büyük ev yapı marketlerde kolayca bulabileceğiniz bahçe süsleri ve küçük süs havuzları artık dekorasyonun son noktası.

bahce-susu
Son güncelleme: 14:29 - 27.03.2018
Etiketler