Banyo dekorasyonda fark yaratın

Yaşam alanınıza şık, sade ve temiz bir hava katmak istiyorsanız, gri ve beyazın muhteşem uyumunu banyolarınızda kullanabilirsiniz…

Banyo dekorasyonda fark yaratın

FERAH VE ASİL…

Beyaz renk, kullanıldığı her mekana ferahlık ve derinlik katar. Konu banyo olduğunda akla gelen ilk kavramlardan biri de hijyen olduğundan, beyaz renk banyoların olmazsa olmazlarındandır.

banyo-1

Banyoya modern ve asil bir hava katmak için kullanılan, son dönemin trend rengi ise gri. Her renk aksesuarla da uyum sağlayabilen bu iki renk, 2018 sezonunda pek çok tasarıma da ilham veriyor.

bayno-ic-3

AHŞAP VE FLORAL DOKUNUŞLAR

İtalyan banyo ürünleri markası ISVEA'nın baş tasarımcısı Ettore Giardano, gündemde ön plana çıkan gri-beyaz kombini hakkında önemli tüyolar veriyor: “Siyaha göre gir, beyazla daha yumuşak bir birlikteliğin ortaya çıkmasını sağlıyor.

banyo-bitki

Bu renklerin kullanıldığı banyolarda, ahşap ya da hasır eşyalara yer vermek banyoya ayrı bir sıcaklık katıyor. Bu tür banyolarda çeşitli bitkiler ya da renkli duvar tabloları da rahatlıkla kullanılabilir. Grinin banyo için ideal renklerden biri olmasının başlıca nedenlerinden biri, açık duman renginden metalik koyu griye uzanan farklı gri tonlarıyla pek çok kombinasyon yapma şansı vermesidir. Bu tür dokunuşlarla ortaya çıkan kontrast, gözü yormadan banyoya derinlik ve hareket katar.”

ZEMİNDE KOYU, DUVARDA BEYAZ

Beyaz ve gri renkleri yan yana geldiklerinde ideal bir fon rengi oluşturur. Bu fonda çeşitli renkte aksesuarlar kullanarak banyonuzu uzun yıllar kolayca yenileyebilirsiniz. Gri ve beyaz birlikteliği, temizliğin ve steril bir görünümün önem kazandığı banyolarda olumlu sonuçlar doğurur.

banyo-gri-beyaz

Küçük banyolarda koyu rengin yani gri rengin zeminde, beyazınsa duvarlarda kullanılması daha avantajlıdır. Gri-beyaz bir banyoda ışıltıyı artırmak için banyoda parlak ve metal yüzeylere de yer verebilirsiniz.

koyu-beyaz