Dekorasyon sevenlere hediye alternatifleri

Yaşam alanını düzenlemekten keyif alan kişiler için hediye almak zevk sahibi olmayı gerektirir. Zevk sahibi olup henüz alacağı hediyeye karar verememiş olanlar için birkaç alternatif de biz seçtik…

Dekorasyon sevenlere hediye alternatifleri

GEOMETRİK DOKUNUŞLAR

Tıpkı 2017'de olduğu gibi, 2018'de de geometrik desenler dekorasyonda sıkça kullanılacak detaylar arasında yer alacak.

deko-1

Özellikle yaşam alanınızda retro tasarımlar kullanmayı seviyorsanız, şekliyle geçmişi çağrıştıran, geometrik kumaş deseniyle de trendleri yakalayan bu koltuk tam size göre. Ferforje demirden üretilmiş bu şık dresuar da evinize farklı bir hava katabilir.

geometrik2

TASARIMIYLA FARK YARATANLAR

Dar alanlarda kullanıldıklarında büyük fayda sağlayan mobilyalar, sevdiklerinizi mutlu etmenize yardımcı olabilir.

tasarimiyla-fark-yaratan

Şaraplarınızı dizip aynı zamanda da şık bir servis masası olarak da kullanılabilecek bu tasarıma göz atmadan hediye alışverişinizi tamamlamayın.

TELEVİZYON TUTKUNLARINA

Evde geçirdiği zamanın büyük bölümünü televizyon izlemeye ayıranlara bir televizyon ünitesi armağan edebilirsiniz.

tv-tutkunlarna

Sade ama kullanışlı bir tasarım olan bu örnekte olduğu gibi, televizyon izlerken şık objeleri de göz önünde tutabilirsiniz.

NEŞELİ SOFRALAR

Dostların bir araya gelmekten en çok hoşlandığı buluşma noktalarından biri olan sofralarda şıklık çoğu kişi için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Şık masalar hazırladıkça sizi hatırlamasını istediğiniz birine hediye almak için, yılbaşı temalı züccaciye ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz.

UYKU KONFORUNUZA ŞIKLIK KATIN

Evin en özel, sizi bir sonraki güne hazırlayan en güzel alanı yatak odaları…

uyku-konforu

Bu özel alanlarda, 2018 sezonuna özel olarak hazırlanmış ev tekstili koleksiyonlarında yer alan nevresimlerden birini kullanmak size keyif verebilir. Tıpkı bu örnekte olduğu gibi…