Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dekorasyonda ayna mucizesi
Dekorasyonda ayna mucizesi
Mekan neresi olursa olsun ayna, kullanıldığı her ortamda dekorasyon anlamında fark yaratıyor. Tıpkı kullanımı ya da şekliyle dikkat çeken bu tasarımlarda olduğu gibi…
Ev Dekorasyon 12 Eylül 2017 - 13:37

VINTAGE DOKUNUŞLAR

Ev dizayn ederken uzun süredir gündemde olan bir detay da vintage dokunuşlar. Geçmişe özlem duyanların tercihleri arasında yer alan bu uygulama en çok duvar kağıtlarında kendini gösteriyor. Duvar kağıdına uyumlu bir ayna kullanmak da ortama bütünlük katıyor.

MİNİMALİST ÇİZGİLER

Minimalist objeler, huzurun ön planda olması amaçlanan mekanlarda kullanıldıklarında insanın içine adeta ferahlık katıyor. Tıpkı beyazın hakim olduğu bu salonda net çizgileriyle ferahlık katan bu kare ayna gibi.
ayna-ic-3

 

KULLANIM ŞEKLİYLE DERİNLİK KATIN

Dekoratif uygulamalarla daha geniş göstermek istediğiniz bir mekan söz konusu olduğunda akla ilk olarak aynalar gelir. Aynalar bu amaca hizmet ederken, kullanım şekilleriyle de alternatif atmosferlere imza atabilirler. Yatak başı yerine hoş bir poster konan yatağınızın kenarına yerleştirdiğiniz kocaman bir ayna, hem poster efektini tüm odaya yayar, hem de mekanın daha derin görünmesini sağlar.

alternatif-kullanim-ic

 

FARK YARATMAK ELİNİZDE

Daha derin ve geniş bir mekan oluşumuna katkı vermekten çok, farklı tasarımıyla kullanıldığı ortamı güzelleştiren aynalar da var. Tıpkı ayna kısmı küçük, sanatsal dokunuşlara sahip çerçevesi büyük bu tasarım gibi.

ayna-ic

AYDINLATMA DESTEĞİ

Aynalar, yerleştirdikleri yer kadar, yansıttıkları ışıkla da bulundukları ortama renk katıyor. Etrafı ampullerle çevrili bu kulis aynaları, sanata meraklı kişilerin zevkine hitap ediyor…

ayna-ic-2
Son güncelleme: 15:45 - 12.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler