Dekorasyonda doğallıktan ödün vermeyenlere

Doğal temalar, özellikle son dönemde dekorasyonda ön plana çıkan trendler arasında yer alıyor. Toprak, hava, su elementlerinin verdiği ilhamla tasarlanan ve yeni sezonda sık sık kullanılacak duvar kağıtlarından bazılarını sizin için seçtik…

Dekorasyonda doğallıktan ödün vermeyenlere

SU BAZLI ÜRÜNLER

Doğal malzemelerle üretilmiş Du&Ka duvar kağıtları su bazlı. Bu özellikleri sayesinde kolayca silinen ürünler, hijyen bakımından da pratik çözümler sunuyor. Birbirinden farklı tasarım ve renk seçenekleriyle her zevke hitap edebiliyor. Gelişen dekorasyon trendleri ile birlikte, duvar kağıdında hayalleri süsleyen desen, ton ve ikonik unsurlar farklılık gösteriyor.

dekorasyon-ic-2

BU TÜYOLARA KULAK VERİN

Duvar kağıdı satın alırken, işin uzmanından tavsiye almak çok önemli. Duvar kağıdının desen ve renk devamlılığından doğru deseni uygun mekana kullanmaya dikkat edilmesi gereken pek çok unsur var. İşte bunlardan bazıları:

dekorasyon-ic-3

– Yaşam alanınızda kaliteli bir duvar kağıdı kullanmak, 10 yıl boyunca sizi aynı uygulamayı yapmaktan alıkoyar.
– Bu aralar gündemde olan büyük desenli duvar kağıtlarını aynı mekanın tüm duvarlarına uygulamak mekanı küçültür. O nedenle ışığın üzerine vurduğu tek bir duvar seçmeniz alana ferahlık katar.
– Kağıdın renk tonu ve desenleri, yaşam alanının amacına göre seçilmelidir. Çalışma odanızda canlı renkleri kullanmak size nasıl enerji verecekse, yatak odasında açık renkleri tercih etmek huzurlu uykuya destek sağlar.

dekorasyon-ic-4

– Antre ve koridor gibi dar ve çok kapılı alanlarda, daha sade desenli duvar kağıtları kullanılmalıdır.
– Duvar kağıdı seçerken, ürünün sertifikaları, teknik özellikleri ve garantisi çok önemli. Bu unsurlara dikkat ederek alışveriş yapmak size avantaj sağlar.

dekorasyon-ic-5

– Kağıt uygulaması sonrasında desen takibi ve renk tonu problemi yaşamamak için kağıdı uzmanların duvara uygulamasını sağlayın.

dekorasyon-ic-7