Sözcü Plus Giriş

‘En iyi tasarım’ ödülü çalışma masasına

Tasarım ve Ar-Ge merkeziyle mobilya sektöründe öncü markalar arasında yer alan Çilek Mobilya, bir çalışma masası modeliyle ‘Design Week’ kapsamında ödüle layık görüldü…

null
Güncellenme: 15:12, 13/11/2017
‘En iyi tasarım’ ödülü çalışma masasına

‘EV MOBİLYASI' KATEGORİSİNDE…

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen Design Week'te pek çok alanda çeşitli tasarımlar ödüle layık görüldü. Bunlardan biri de, Çilek Mobilya'nın ‘Ev Mobilyası' alanında kazandığı ‘En İyi Tasarım' ödülüydü. Farklı parametrelerde alanında uzman akademisyen, tasarımcı ve bilirkişilerin değerlendirmesi sonucunda marka adına ödülü hak eden Dark Metal Çalışma Masası'ydı.

masa-ic-2

“Ödüller bizi, motive ediyor”

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi tarafından takdim edilen ödül hakkında Çilek Design Hub Direktörü Çiğdem Esra Kanberoğlu şu sözleri söyledi: “Marka olarak, bugüne kadar hayata geçirdiğimiz tüm projelerde tasarımı, güvenlik ve kaliteyle birleştirerek ürünlerimizi geliştirdik.

masa-ic

Sektörümüzün gelişimine önemli ölçüde katkı sağladığımızın bilinciyle yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Ben ve ekibim bu ödülü almaktan dolayı oldukça mutluyuz. Biliyoruz ki; tasarımlarımızın ödüllendirilmesi bizi motive ediyor. Çünkü biz Çilek olarak dünyada 71 ülkeye yayılan 500'ü aşkın satış noktamızla 3 milyondan fazla çocuğun Çilek ürünleriyle uykuya dalmasını sağlıyoruz” dedi.