Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ev dekorasyonuna dair çılgın fikirler
Ev dekorasyonuna dair çılgın fikirler
Sektörün yaratıcı çocukları, ev dekore ederken fark yaratmak isteyenler için pek çok ilginç alternatif ortaya koyuyor. Özellikle de konu yer döşemeleriyse…
Ev Dekorasyon 25 Eylül 2017 - 13:50

KLASİK SEVENLERE MERMER VE AHŞAP

Yer döşemesi, kişinin özel zevkini yansıtan seçimlerden biri olduğu sürece, yaşam alanına da farklı bir hava katıyor. Konu döşeme olduğunda önümüzdeki sene klasik tarzı benimseyenler için mermer ve ahşap ön planda olacak.

oda-tas-ic-6

Mermer ya da mermer hissi yaratan yer döşemeleri, çiçek motifleriyle desteklenecek. Ahşapta ise doğala en yakın uygulamalar ve açık renkler göze çarpacak.

3D İLE FARK YARATIN

Üç boyutlu tasarımlar, bir süredir pek çok farklı alanlarda adından söz ettiriyor.

oda-tas-ic-2

Banyo ve mutfaklarda genellikle deniz temalı üç boyutlu tasarımlar tercih edilirken, abartmak tamamen sizin yaratıcılığınıza ve mizah anlayışınıza kalmış.

CANLI BİR TABLO YA DA DERİN BİR KUYU

Yer döşemesine yaptığınız uygulamayı, duvarlarla bütünleştirmek apayrı bir proje haline geliyor. Tıpkı bu deniz tablosunun adeta duvardan yere aktığını gösteren bu uygulamada olduğu gibi.

oda-tas-ic

Ya da salonunuzun doğaya açıldığı bir delik izlenimi veren bu uygulama gibi.
oda-tas-ic-7

Yok eğer derin bir zindan izlenimi vermek istiyor ve ziyaretçilerinizi korkutmak istiyorsanız, işte size ilginç bir örnek…

oda-tas-ic-5

GEOMETRİK DOKUNUŞLAR

Mutfaktan banyoya, salondan yatak odasına geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2018'de de geometrik desenler üç boyutlu yer döşemelerde de etkisini ortaya koyuyor. İster renkli ister renksiz bir örneği uygulatın, bu seçenekler yıllar geçse de yaşam alanınızda fark yaratmaya devam edecek.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler