Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Evinizi bahar enerjisiyle doldurmaya var mısınız?
Evinizi bahar enerjisiyle doldurmaya var mısınız?
Güneşin parlak yüzünü göstermesiyle birlikte, baharın enerjisini içimizde hissetmeye başladık. Bu hissi yaşam alanlarımıza yansıtmak için dekorasyon anlamında küçük değişiklikler yapmak yeterli...
Ev Dekorasyon 7 Nisan 2018 - 04:12

Birgan BİLEKE

– Aydınlatma, bir mekanda fark yaratan en önemli unsurlardandır. Sıcak ışıklı aydınlatmalara ağırlık verilen her mekan hem sevimli hem de dinlendirici bir görünüme kavuşur.

buyuk

– Tekstil ürünlerinde yapılacak küçük değişiklikler büyük farklar yaratır. Buz mavisi gibi huzur veren renkteki keten perdeler, turkuaz, mercan tonlarındaki canlı renkli yastıklar, çiçek desenli masa örtüleri keyfinizi yerine getirecek.

duvara-tablo

– Canlı çiçekleri, ilginç tasarımlı ve renkli saksılara koyup evin dört bir yanına yerleştirmek size, evinizde değil sanki bir çiçek bahçesinde olduğunuzu hissettirecek.

cicek

– Evinizde doğal meşe renginde bir zemin kaplaması varsa, salonunuzu bej ve beyaz ağırlıklı döşemek size huzur verir. Fazla para harcamadan bu tür değişiklikleri yapmanın yolu, koltuk yüzlerini değiştirmek ve açık renk halı kullanmaktan geçiyor.

– Bir duvara dokulu boya ya da duvar kağıdı kaplaması yapıp, üzerine bir tablo ya da özel bir sanat çalışması asarak evinizin tüm havasını değiştirebilirsiniz.

ahsap-yer

– Doğal taş görünümündeki panel kaplamalarla bir duvarınızda bahçe dokusu yaratabilirsiniz.

yeni-aksesuar