Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Kim O?’ demek tarihe karışıyor
‘Kim O?’ demek tarihe karışıyor
Kilit sektöründeki gelişmeler sayesinde eski anahtarlar ve “Kim o?” demek yakında tarihe karışıyor. Çünkü dijital gelişmelerden nasibini alan sektör, kullanıcıların hayatlarını güvenlikten ödün vermeden kolaylaştırıyor.
Ev Dekorasyon 6 Şubat 2018 - 14:52

AKILLI TELEFONUNUZA BAKMANIZ YETERLİ

Eski moda anahtarlar yerine artık akıllı telefonunuz ya da parmak izinizle evinizin veya iş yerinizin kapısını açmanız mümkün. Hatta dijital dürbünler sayesinde kapınızı çalanın kim olduğunu akıllı telefonunuzdan da görmeniz mümkün.

kapi-ic

GÜVENLİK İHTİYACI BİTMEZ

Dünya elektronik güvenlik ürünleri pazarındaki yıllık büyüme, mekanik güvenlik ürünlerinden iki kat daha fazla. Elektronik ve elektromekanik kilitler güvenlik açısından tüketicilerin ilgisini çekerken, bu ürünlerin tercih edilmesindeki nedenlerin başında, teknolojik ürünlere yönelik eğilim ve yüksek segmentin prestij kazandırması geliyor. Fakat gelişmeler her ne yönde olursa olsun, güvenliğe duyulan ihtiyacın hiç azalmayacağı ortada olan ve değişmeyecek tek gerçek.

kapi-ic-2

HAYATI KOLAYLAŞTIRIN

Kapı açma çözümleri konusunda gelişen yeni teknolojiler ve üretilen dijital ürünlerle güvenlikten ödün vermeden günlük hayatı kolaylaştırmak mümkün. Bu kapsamda, kapılara takılan ve güvenliğin üst seviyede olduğu silindirlerle, kullanım kolaylığı sağlayan akıllı kilitleme çözümü ve zil çaldığında nerede olursanız olun kapıda kimin olduğunu akıllı telefonunuzdan görmenizi ve kapıdaki kişiyle konuşabilmenizi sağlayan dijital kapı dürbünüyle kullanıcılara üst düzey güvenlik sunuluyor.