Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Konforlu bahçelere eğlenceli dokunuşlar
Konforlu bahçelere eğlenceli dokunuşlar
Kullanıcıya sağladıkları konfor kadar renkleri, doğayla uyumları dikkat çeken bahçe mobilyaları, 2017 yazına damga vuruyor. Salıncaktan şezlonga, sandalyeden servis masasına işte bahçenizin keyfini çıkartmanıza yardımcı olacak mobilyalar…
Ev Dekorasyon 27 Temmuz 2017 - 14:21

DOĞAYLA DOST

Doğaya sağladığı uyum nedeniyle pek çok alanda tercih edilen ahşap, bahçe mobilyalarında da sıkça kullanılıyor. Rahatça güneşlenmenize ve dinlenmenize olanak veren ahşap şezlonglar, kalıp minderleriyle hiç ağrı çekmeden gün boyu bahçe keyfi yapmanıza olanak veriyor.

sandalye-ic-7

ÜÇ BOYUTLU SANDALYELER

Renkleriyle dikkat çeken, tasarımlarıyla üç boyut efekti veren sandalyeler, 2017 yılında bahçe dekorasyonunun olmazsa olmazları arasında. Rahatlığının yanı sıra göze de hitap eden bu alternatifler, açık alanlarda adeta gökkuşağı efekti yaratıyor.

sandalye-ic-5

GÜNEŞE VE SUYA DAYANIKLI

Ağustos ayında açık alan keyfinize keyif katmak için tek yapmanız gereken birbirinden konforlu şezlonglar arasından seçim yapmak. Şık tasarımlarıyla bahçenizi adeta cennetten bir köşeye çevirecek olan şezlong tasarımları, güneşe ve suya dayanıklı, kolay kuruyabilen kumaşıyla kullanıldıkları her ortamda fark yaratacak.

sandalye-ic-6

ERGONOMİK SERVİS MASASI

Dinlenmek ve güneşlenmek için konforlu bir şezlong ya da salıncak seçip bahçenizin en güzel yerine yerleştirdiniz. Şimdi de size gereken, ihtiyacınız olan her şeye kolayca ulaşabilmenizi sağlayan servis masaları. İkramı kolaylaştıran bu masalar ergonomik dizaynlarıyla tüketicinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

masa
Etiketler