Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mimari tasarımıyla merak uyandıran evler
Mimari tasarımıyla merak uyandıran evler
Her ev, dekorasyonuyla içinde yaşayan kişi ve kişilerin kimliği hakkında önemli ipuçları verir. Bazı binalar ise dış görünüşleriyle bile insanda büyük merak uyandırır. İşte dünyanın dört bir yanında bazen şekilleri bazen de renkleriyle dikkat çeken binalar arasından sizin için seçtiklerimiz…
Ev Dekorasyon 12 Eylül 2017 - 14:12

DANS EDEN BİNA

Çek Cumhuriyeti'nin farklı köşelerindeki enteresan binalar, başta turistler olmak üzere herkesin ilgisini çekiyor. Tıpkı Prag'daki bu ‘Dans Eden Bina' gibi…

prag

BAMBU EVLERE MERHABA!

Başta romantizm yaşamak isteyen balayı çiftleri olmak üzere pek çok kişinin ziyaret etmekten keyif aldığı Bali Adası, Endonezya'nın en güzel yerlerinden biri. Bambudan yapılmış bu minik evler ise görünümleriyle bile adeta birer neşe kaynağı.

bali

UÇURUMUN KIYISINDA

Ukrayna'daki Kırım Özerk Cumhuriyeti'nde yer alan bir kale, görenleri hayrete düşürüyor. Biçiminden çok bulunduğu konum sebebiyle dikkat çeken kale Kırlangıç Yuvası olarak adlandırılıyor. Kalenin orijinal adı ise ‘Swallow's Nest Castle'.

ukrayna

ASİMETRİK DİZAYN

Danimarka'nın ikinci büyük kenti Arhus'un deniz kenarında bulunan bu rezidans, her ne kadar asimetriden hoşlanmayan kişilere hitap etmese de, görenleri iç dizaynı konusunda oldukça meraklandırıyor.

danimarka

NOSTALJİK BİNAYA ROMANTİK DOKUNUŞ

Barselona'nın ilginç yapılarının sayısı bir hayli fazla… Konu evlere gelince de, taş binanın ortasına özenle yerleştirilmiş bu şemsiyeler görenlerin yüzünde güzel bir gülümsemeye neden oluyor.

barselona

RENGARENK DOKUNUŞLAR

Renk bir mekana anlam katan en önemli detaylar arasında yer alıyor. Son dönemdeki değişimiyle adından bolca söz ettiren semtlerden olan Balat, rengarenk görünümüyle çevreye pozitif enerji saçıyor. Bu konuda Balat sakinlerinin hem fikir olması, semti güzelleştirmekle kalmayıp tüm gözleri üzerinde topluyor.

balat

KÜÇÜK VE KULLANIŞLI

Britanya Adaları'ndan biri olan Mersea, sahilde bulunan küçük ama sevimli evleriyle meşhur. Beyaz ve diğer renklerin muhteşem uyumuyla deniz kenarına konumlanmış bu evler, en çok da evde çok vakit geçirmeyi planlamayan tatilcilere hitap ediyor…

ingiltere-sli

BU İŞTE BİR TERSLİK VAR

Polonya'nın Szymbark şehrinde bulunan bu ters ev, şehir sakinlerinin ve ziyaretçilerinin ilgisini çekmek için özel olarak tasarlanmış binalar arasında yer alıyor. 13 numaralı bu ev, uğursuzluğa işaret etmek için bu şekilde özel olarak planlanmış ve evin içi de ters dekore edildiğinden ziyaretçileri oldukça zorluyor.

polonya
Son güncelleme: 16:56 - 12.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.